Kāpēc mēs    Noformēšana    Kredīts    Apmaksa    Garantija    Piegāde    Kontakti
Latvian   Russian
+371 22 333 845
+371 20 792 111

VIRTUVES PEC PASŪTĪJUMA

                                                       

  Ērta kvalitatīva virtuve, kur katrs priekšmets atrodas sava vietā-katras mājsaimnieces sapnis. Dizaineri-konstruktori pēdējo dažu desmitdagu laikā uzlaboja ne tikai ārējā izskata ražošanas tehnoloģiju un virtuves izkārtojuma noteikumus. Viņi arī parūpējās par kvalitāti un iekšējās telpas ergonomiku.

  Šodien katrs dizainers-konstruktors (ražotājs) tiecas izveidot maksimāli ērtus un vienkāršus nosacījumus virtuves izmantošanai  tam paredzētajam mērķim.  Pateicoties šiem meklējumiem tirgū parādījās komplekti ar jaunām durvju atveramajās sistēmām, dizainu, izvelkamām kastes veidiem utt. Labāki materiāli palīdzēja radīt dažādas kontroles sistēmas un visu šo komplektu elimentu drošu uzmantošanu. Var ar pārliecību pateikt, ka moderna virtuve- tā ir maksimāli ergonomiska telpa lai radītu unikālus kulinārijas šedevrus.

  Mēs cenšamies ražot ne vienkārši skaistas, bet arī funkcionālas virtuves no masīvkoka, lamināta, akrila un MDF. Plaša krāsu izvēle un materiālu tekstūras ļauj realizēt jebkuras fantāzijas.

  Virtuves furnitūra. Mūsu virtuves sistēmās mēs izmantojam vācu ražotāja "Bloom" augstas kvalitātes mēbeļu furnitūru. Pēc klienta vēlmēm mēs varam piedāvāt arī citu slavenu ražotāju furnitūru, jautājiet mūsu konsultantiem. 

                                         

  Virtuves galda virsmas. Pie mums ir plaša galda virsmu izvēle, sākot ar standarta virsmām un beidzot ar Granitops un Corian mākslīgu akmeni, kas ļauj izveidot visdažādākus risinājumus – liektās virsmas, izlietnes, restītes, pārejas un izliekumus.

                                                                      

  Virtuves priekšauts ir ne tikai dekora elements Jūsu virtuvē ,bet arī aizsargpanelis, kas viegli mazgājams un pasargā jūsu sienas no taukiem un mitruma ēdiena gatavošanas laikā. Pēc klienta izvēles pedāvājam dekoratīvos metāla paneļus, no stikla aplimētu ar dekorplēvi, arī dizaineru apgleznotus stiklus, kas skaisti papildinās jebkuru interjeru.

                                               

  Ražotne. Mūsu ražotne atrodas Jelgavā un ir aprīkota ar mūsdienīgu aprīkojumu kvalitatīvai mēbeļu ražošanai  un apdarei saskaņā ar Eiropas eksporta standartiem. Jā nepieciešams, mūsu ražoto mēbeļu kvalitāti Jūs varat apskatīt mūsu 600 m2 lielā mēbeļu veikalā Jelgavā, Dobeles šosejā 2, telefons: +371 22333845.

  Pēc klienta vēlmēm ir iespējams izgatavot individuālu 3-D topošas virtuves vizualizāciju, lai iegūtu pilnu priekšstatu par dizainu un skapīšu izvietojumu.

Content