Kāpēc mēs    Noformēšana    Kredīts    Apmaksa    Garantija    Piegāde    Kontakti
Latvian   Russian
+371 22 333 845
+371 20 792 111

SKAPJI UN GARDEROBES PEC PASŪTĪJUMA

                                                                        

  Skapji un garderobes istabas - tas ir individuālais salikums dažādu plauktu, skapīšu, atvilktņu, pakaramo un durvju sistēmu. Ikdienā tas viss ļoti atvieglo dzīvi, jo palīdz ērti izvietot un glabāt mantas un drēbes. Garderobes istaba - īpaša vieta mājā, kura ļoti funkcionāla un ietilpīga. Mūsu dizaineri izmanto katru brīvu centimentru, kā rezultātā katra manta atradīs sev paredzēto vietu. Atkarībā no pasūtītāja velmēm skapju sistēma var būt izgatavota dažādā stilā.

  Mūsu profesionāļi minimalajos termiņos izplānos garderobes izkārtošānu lai tā būtu ērta un omulīga. Mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma nodrošinās:

  • Maksimāli afektīvu iekšējās telpas izmantošanu
  • Plašu gammu krāsu un stilu risinājumu
  • Materiālu izveli
  • Iespēju izveidot individuālo interjeru katrā dzīvoklī

                                                                      

  Plaša krāsu un faktūru izvēle ļauj viegli pieskaņot skapi jebkuram interjeram. Mēs izmantojam vācu ražotāja„Bloom” augstas kvalitātes mēbeļu furnitūru, kura ir slavena ar savu izturību un ilgmužību.  Pēc  klientu vēlmēm mēs varam piedāvāt arī citu ražotāju furnitūru (jautājiet mūsu konsultantiem). Furnitūras iespējamo krāsu (sudraba, zelta, šampānieša krāsas)paraugus ir iespējams aplūkot mūsu Jelgavas veikalā.

  Dizaina elementi.  Mēs plaši pielietojam mūsdienu tehnoloģijas mēbeļu ražošana un varam piedāvāt vairākas iespējas skapja fasādes noformēšanai :

  • Spoguļi:  dažāda izmēra spoguļi, ornamentu gravēšana uz spoguļiem, aplimēšana ar dekorativiem elementiem.
  • Stikls: stikls plaši pielietojams skapju durvju dizainos. Durvis var būt kombinētās – ar stikla elementiem, pilnībā no stikla. Stikls ļauj istenot dažādas klientu fantāzijas – to var aplīmēt ar skaistu dekoratīvu plēvi (pieejami standarta varianti vai dizainu var veidot uz pasūtījuma),  var veikt dekoratīvu apdruku (drukāt virsū dabas sižetus, fotogrāfiju reprodukcijas), ar speciālu tehnoloģiju veidot ornamentus uz stikla.
  • Bambuss un citi dekori: bambusa plāksnes,tapetes un fototapetes ir plaši pielietojami skapju durvju dizainā.

                                                                   

Ražotne. Mūsu ražotne atrodas Jelgavā un ir aprīkota ar mūsdienīgu aprīkojumu kvalitatīvai mēbeļu ražošanai  un apdarei saskaņā ar Eiropas eksporta standartiem. Jā nepieciešams, mūsu ražoto mēbeļu kvalitāti Jūs varat apskatīt mūsu 600 m2 lielā mēbeļu veikalā Jelgavā, Dobeles šosejā 2.


Content