Kāpēc mēs    Noformēšana    Kredīts    Apmaksa    Garantija    Piegāde    Kontakti
Latvian   Russian
+371 22 333 845
+371 20 792 111

Noformēšana

Iepirkties mūsu  interneta veikalā ir vienkārši un ērti!  Tas aizņem tikai dažas minūtes.

Izvēlaties vēlamo preces vienību, komplektu vai kolekciju. Jūs varat izmainīt piedāvāto kolekciju komplektāciju pēc savas izvēles, un uzspiediet pelēko taustiņu “ ielikt grozā”. Jūs varat ielikt pirkumu grozā vairākas pozīcijas, - preču skaitu Jūs redzēsiet lapas augšējā stūrī. Uzspiežot uz tā varēsiet apskatīt groza saturu.

Lai Jūsu izvēle būtu optimāla mēs piedāvājam izmantot opciju – salīdzināt preces un pievienot preci vēlmju sarakstam, lai apskatītos visas pozīcijas, un izvēlēties tās, kuras pirksiet. Kad esat izvēlējušies visas sev interesējošās preces, spiediet pogu "Norēķināties".

Noformējot pirkumu Jums ir jāaizpilda kontaktforma, kā arī ir iespēja pievienot komentāru vai jautājumu par preci – mēs noteikti sazināsimies ar Jums un precizēsim visas Jums interesējošās detaļas. Ja Jūs neatrdāt vēlamo krāsu vai izmēru, lūdzu jautājiet mums, jo ne vienmēr preču on-line katalogā var iekļaut visas komplektācijas iespējas.

Izvēlaties vēlamo apmaksas variantu un spiediet pogu "Pabeigt".

Novēlam Jums patīkamu iepirkšanos!

Uzņēmuma veikala adrese: Jelgava, Dobeles šoseja 2, 2 stāvs. LV-3007

Esat laipni gaidīti!  

Mēs nodrošinam mūsu piegādi un montāžu. Mēs pieņēmam pasūtījumus gan elektroniski, gan mūsu veikalā darba dienās no 10.00 līdz 19.00, sestdienās no 10.00 līdz 16.00.
Jūs vienmēr varat ar mums sazināties un noskaidrot interesējošos jautājumus pa tālruni: +371 22333845. Novēlam Jums patīkamu iepirkšanos!


Ar cieņu, sapnu_virezka kolektīvs

Content