Kāpēc mēs    Noformēšana    Kredīts    Apmaksa    Garantija    Piegāde    Kontakti
Latvian   Russian
+371 22 333 845
+371 20 792 111

MATRAČI

SALDĀ MIEGA CIENĪTĀJIEM piedāvājam 2 kvalitātīvus matraču zīmolus.  

HORECA pārstāvjiem sagatavosim speciālos cenu piedāvājums atbilstoši pasūtāmo matraču skaitam 

SAPŅU MATRAČI  - IR LATVIJAS ZĪMOLS. Mēs lepojamies ar savas produkcijas kvalitāti, kuru mēs panākam cītīgi izvērtējot pasaules tirgū piedāvāto izejvielu kvalitāti un ārstu rekomendācijas atbilstoši katra cilvēka dabiskām vajadzībām, ķermeņa un ikdienas slodzes īpatnībām, esošo problēmu (mugurkaula problēmas, bezmiegs, muskuļu saspringums, galvassāpes, nogurums, bezspēks, liekais svars utml.) risināšanai. Saviem klientiem mēs cenšamies piedāvāt maksimāli dabisku, ekoloģiski tīru un kvalitātīvu produktu ar izteiktu ortopēdisku efektu, saražotu saskaņā ar OEKO TEX standartiem. Mēs izmantojam izejvielas no labākiem ražotājiem savās nozarēs  - no Beļģijas, Vācijas, Krievijas Federācijas valstīm.  Mēs spējam ātri saražot  pēc izmēriem nestandarta matraci,  apaļu vai skandināvu tipa 40 cm + biezumu pēc individualā pasūtījuma. izgatavošanas laiks no 3 dienām. Ir pieejami atsperu, bezatsperu matrači, matrači dažāda vecuma bērniem, virsmatrači.

SLEEPWELL matrači -HILDING zīmola matrači . Vairak neka 50 gadu kompanija veic pētijumus un strādā pie revolucionārām tehnoloģijām matraču ražošanā. Šo matraču kvalitāti un dizainu augsti novērtē augstā servisa viesnīcas un paši prasīgākie klienti. Vienā matracī ir iespējamās dažādu materiālu kombinācijas tādā veidā, lai katram no diviem guļošajiem būtu sev piemērots komforts vai cietība.  vairak informācijas oficiālajā mājas lapā. Visas oficiālaja mājas lapā cenas un akcijas ir saistošās visiem dīleriem. Ražošanas laiks no 2 nedēļām. 

Avaleht - Sleepwell (sleepwellbed.com)

SAPŅU MĒBELES - ir oficiālais HILDING grupas pārstāvis. Pie mums jūs varat iegādaties Visu HILDING grupas produkciju, tajā skaita arī matračus. 

Visus jautājumus par produkciju, cenām un citiem jautājumiem lūdzam uzdot zvanot vai sazinoties elektroniski


Content